Soustředění

Letní pobytové soustředění mažoretek Clariss Frýdek-Místek v termínu 8. 8. – 15. 8. 2020

I. pololetí

7. 12. 2020 9:00 – 15:00 GRANDSENIOR 200,-
14. 12. 2019 9:00 – 15:00 LITTLE KADETKY + KADETKY SOLOFORMACE 200,-
11. 1. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY SOLOFORMACE + JUNIORKY SOLOFORMACE 200,-
12. 1. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE 200,-
18. 1. 202016:00 – PLESGRANDSENIOR
25. 1. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE 200,-
26. 1. 2020 9:00 – 15:00 GRANDSENIOR 200,-

II. pololetí

9. 2. 20209:00 – 12:00 LITTLE KADETKY 200,-
9. 2. 2020 12:00 – 15:00 JUNIORKY SOLOFORMACE 200,-
16. 2. 2020 9:00 – 15:00 GRANDSENIOR 200,-
22. 2. –
23. 2. 2020
9:00 – 15:00 KADETKY VŠECHNY – S PŘESPÁNÍM –
CENA BUDE UPRESNĚNA
23. 2. 2020 9:00 – 15:00 JUNIORKY SOLOFORMACE 200,-
8. 3. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE 200,-
14. 3. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE + ÁČKOVÉ
SOLOFORMACE
200,-
28. 3. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE 200,-
29. 3. 2020 9:00 – 12:00 LITTLE KADETKY 200,-
29. 3. 2020 12:00 – 15:00 JUNIORKY SOLOFORMACE 200,-
11. 4. 20209:00 – ??SOLOFORMACE, KTERÉ JEDOU NA
SEMIFINÁLE „A“ (doplnění po kvalifikaci)
200,-
12. 4. 2020 9:00 – 15:00 KADETKY VELKÉ FORMACE 200,-
19. 4. 2020 9:00 – 12:00 JUNIORKY, KTERÉ JEDOU NA MČR „B“
(doplnění po kvalifikaci)
200,-
19. 4. 2020 12:00 – ??KADETKY, KTERÉ JEDOU NA MČR „B“
(doplnění po kvalifikaci)
200,-
20. – 21.6. 2020VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ – TÝKÁ SE VŠECH,
KTEŘÍ JEDOU NA MISTROVSTVÍ EVROPY
(doplnění po MČR) –
CENA BUDE UPRESNĚNA

Na soustředění se vyžaduje 100 % účast! Na těchto mimořádných trénincích se pokaždé udělá kus práce a nikdo nemá čas to holky doučovat. Samozřejmě chápeme vážné rodinné důvody/nemoc.


Všechna soustředění probíhají na Základní škole J. Šlosara Sviadnov, Na závodí 70, Sviadnov


S sebou: pití, věci na cvičení, svačinku, hůlku, pompony, boty na cvičení (jarmilky, piškoty). Možnost objednání obědu nebo ohřátí vlastního jídla v mikrovlnné troubě.

Littlekadetky: Lančová, Šantová, Hrušková, Nakládalová, Tomková, Pavlíková, Teichmannová, Flachsová, Mrkvová, Plíšková

Kadetky formace: Blahutová, Marková, Marešová, Nackeová, Horáková, Jarolímková, Sýkorová, Šiklová, Puchelová, Šantová, Jarošová, Mikušová, Kišová, Osičková

Kadetky soloformace: Blahutová, Marková, Marešová, Horáková, Puchelová, Šantová, Kišová, Osičková, Vítovcová, Pešatová

Juniorky soloformace: Závodná, Halamová, Kotásková, Mertová, Vavrošová, Jarolímková, Šiklová, Melčáková, Čermáková, Krupová

Senirky soloformace: Bartková

Grandsenior: Marešová, Blahutová, Gnojek, Kočudáková, Pucheľová, Horáková, Jarolímek, Vicíková, Šantová, Fikoczková