Soutěže

7. 3. 2020 – Excelent cup

Výsledky:

Velká formace Little Kadetky baton – 1. místo

Sólo Kadetky „A“ pom-pom – Puchelová Tereza – 1. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Osičková Kristýna – 2. místo, Kišová Vendula – 1. místo

Velká formace Kadetky baton – 2. místo

Sólo Kadetky 2BAT – Aneta Horáková – 2. místo

Velká formace Kadetky mix – 3. místo

DUO/TRIO Juniorky „A“ baton – Šiklová Viktorie, Jarolímková Daniela – 3. místo

DUO/TRIO Kadetky „B“ baton – Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 3. místo

Sólo Kadetky „B“ baton – Šantová Leontina – 5. místo

DUO/TRIO Kadetky mix – Blahutová Tamara, Puchelová Tereza – 4. místo

29. 2. 2020- Zlatá hlučínská hvězda

Výsledky:

Duo/trio Juniorky+seniorky MIX – Bartková Natálie, Krupová Adéla – 2. místo

Velká formace Kadetky „A“ baton – 3. místo

Sólo Kadetky 2BAT – Aneta Horáková – 3. místo

Miniformace Juniorky „B“ baton – 3. místo

Sólo Seniorky pom-pom – Bartková Natálie – 3. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Osičková Kristýna – 3. místo, Kišová Vendula – 7. místo

Velká formace Little Kadetky baton – 4. místo

DUO/TRIO Kadetky „A“ baton – Marešová Claudia, Marková Elen – 4. místo

DUO/TRIO Kadetky mix – Blahutová Tamara, Puchelová Tereza – 5. místo

Sólo Juniorky „A“ pom-pom – Krupová Adéla – 6. místo

DUO/TRIO Juniorky „A“ baton – Vavrošová Veronika, Šiklová Viktorie, Jarolímková Daniela – 6. místo

DUO/TRIO Kadetky „B“ baton – Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 7. místo

Sólo Kadetky „A“ pom-pom – Puchelová Tereza – 7. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Vavrošová Veronika – 8. místo, Halamová Johana – 10. místo

Sólo Kadetky „B“ baton – Šantová Leontina – 9. místo

Sólo Juniorky starší „A“ baton – Krupová Adéla – 14. místo

8. 2. 2020- Mikádo Karviná (sólovky)

Výsledky:

Sólo POM – senior: Bartková Natálie – 2. místo

Duo/trio MIX – senior: Bartková Natálie, Krupová Adéla – 2. místo

Sólo BAT – junior střední: Krupová Adéla – 3. místo

Sólo POM – junior mladší: Krupová Adéla – 4. místo, Vavrošová Veronika – 7.místo

Duo/trio BAT – junior – mladší: Vavrošová Veronika, Jarolímková Daniela, Šiklová Viktorie – 5. místo

Sólo POM – kadet starší: Osičková Kristýna – 7. místo

Duo/trio BAT – kadet: Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 9. místo

Sólo BAT – kadet mladší: Šantová Leontina – 10. místo