Soutěže

Mistrovství světa Praha

KDY: 25. – 27.08.

KDE: Sportovní hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 9

DOPRAVA: vlastní

UBYTOVÁNÍ: vlastní

SRAZ: upřesníme po zveřejnění startovních listin

25.08. – pom senior stage, pom junior duo Osičková + Pucheľová

26.08. – baton senior stage, mix junior duo Osičková + Darnady, mix junior mini

27.08. – baton cadet stage, baton cadet mini, baton junior solo Marková, baton senior duo Chodorovská + Krupová, pom junior solo Pucheľová

Startovné: – solo: 750 Kč

        – duo:  500 Kč/osoba

        – miniformace: 250 Kč/osoba (juniorky), 210 Kč/osoba (kadetky)

        – baton cadet stage: 240 Kč/osoba

        – baton senior stage: 250 Kč/osoba

        – pom senior stage: 200 Kč/osoba

Poslat na účet Clariss do 15.08.2022

Vstupné: jednodenní vstupné včetně místenky – 250 Kč/osoba, děti do 18 let a dospělí držitelé ZTP 100 Kč/osoba, děti do 7 let zdarma

MHD k hale: metro – stanice Hradčanská, tramvaj – stanice Sparta

Parkování: asi 40 m od haly – GPS 50.099018, 14.419384 – placené

S sebou: kostýmy, ozdoby do vlasů, věci na česání, jazzky, kozačky, silonky, hůlku, pomy

KDYCOKDE
25. – 27. 8.MS kadetky, juniorky, seniorky –
pro nominované
Praha

Mistrovství Evropy červen 2022 – Chorvatsko, Novigrad

Výsledky:

European Championship

Pom-Pom Junior duo-trio – Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza – 2. místo

Mix Junior duo-trio – Darnady Vendula, Osičková Kristýna – 2. místo

Baton Senior stage – 3. místo

Baton Senior mini – 4. místo

Mix Junior mini – 4. místo

Pom-Pom Junior solo – Kišová Vendula – 4. místo, Osičková Kristýna – 7. místo

Pom-Pom Senior stage – 5. místo

Baton senior solo mladší – Krupová Adéla – 13. místo, Chodorovská Natálie – 7. místo

Pom-Pom Senior solo – Bartková Natálie – 7. místo

Pom-Pom Senior duo-trio – Bartková Natálie, Krupová Adéla, Pucheľová Tereza – 7. místo

European Majorettes Cup

Baton Cadet stage – 1. místo

Pom-Pom Junior solo – Pucheľová Tereza – 1. místo

Baton Cadet solo – Šantová Leontina – 3. místo

Baton Senior duo-trio – Chodorovská Natálie, Krupová Adéla – 3. místo

Baton Cadet mini

Baton Junior solo – Marková Ellen

Baton senior solo mladší – Nyníčková Karolína

Baton Senior duo-trio – Gregorová Tereza, Škopková Tereza

Cena dopravy: 1 500 Kč/osoba

Cena pojištění dítěte: 170 Kč/dítě (POUZE ČLENKY, KTERÉ JEDOU S NÁMI AUTOBUSEM)

Cena za ubytování: 1 635 Kč/osoba/noc (4 noci), (v ceně je ubytování v 1/2 pokoji s klimatizací, polopenze formou bufetu, venkovní bazén, parkování, pobytová taxa)

Startovné:

Sólo 750kč/osoba (Puchel’ová, Marková, Šantová, Nyníčková, Chodorovská , Osičková, Kišová, Krupová, Bartková)

Duo 500kč/osoba (Škopková,Gregorová T., Chodorovská,Krupová ,Puchel’ová, Osičková, Darnady, Osičková)

Trio? 350kč (Krupová, Bartková, Puchel’ová)

Miniformace kadetky 215kč (Vítovcová, Šantová, Pešatová, Plíšková, Pavlíková, Gregorová N.)

Miniformace seniorky a juniorky 250kč (Darnady, Marešová, Osičková, Puchel’ová, Kišová, Chodorovská, Krupová, Gregorová, Škopková, Krupová)

Sestava kadetky baton 235kč

Sestava seniorky baton 235kč

Sestava poms seniorky 200kč


11. – 12. 6. 2022 – Memoriál Jiřího Necida – Karviná

Výsledky:

BATON LITTLECADET STAGE – 1. místo

POM-POM SENIOR STAGE – 1. místo

POM-POM JUNIOR DUO-TRIO – 1. místo – Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 1. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

MIX JUNIOR MINI – 1. místo – Darnady Vendula, Kišová Vendula, Marešová Claudia, Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

BATON CADET MINI – 2. místo – Gregorová Natálie, Pavlíková Karolína, Pešatová Kristýna, Plíšková Marie, Vítovcová Eliška

POM-POM SENIOR DUO-TRIO – 5. místo – Bartková Natálie, Krupová Adéla, Pucheľová Tereza

BATON JUNIOR SOLO – 7. místo – Marková Ellen

BATON SENIOR MINI – 8. místo – Chodorovská Natálie, Gregorová Tereza, Krupová Adéla, Nyníčková Karolína, Škopková Tereza

BATON CADET SOLO – 9. místo – Pavlíková Karolína

4. 6. 2022 – Finále Mistrovství ČR – výkonnostní třída B

Výsledky:

BATON CADET MINI – 2. místo – Gregorová Natálie, Pavlíková Karolína, Pešatová Kristýna, Plíšková Marie, Šantová Leontina, Vítovcová Eliška

BATON JUNIOR SOLO – 2. místo – Marková Ellen

BATON CADET STAGE – 4. místo – Flachsová Natálie, Gregorová Natálie, Hatoňová Stella, Hrušková Nikola, Kolčáková Samantha, Mičková Eliška, Pavlíková Karolína, Pešatová Kristýna, Plíšková Marie, Šantová Leontina, Tomková Eliška, Vařejčková Berenika, Vítovcová Eliška

BATON SENIOR DUO-TRIO – 6. místo – Chodorovská Natálie, Krupová Adéla, 13. místo – Gregorová Tereza, Škopková Tereza

BATON CADET SOLO – 7. místo – Šantová Leontina

BATON SENIOR SOLO MLADŠÍ – 13. místo – Nyníčková Karolína

28. 5. – 29. 5. 2022 – Finále MČR pom-pom A i B,
MIX, FLAG

Výsledky:

POM-POM JUNIOR DUO-TRIO – 4. místo – Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 5. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

MIX JUNIOR MINI – 6. místo – Darnady Vendula, Kišová Vendula, Marešová Claudia, Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

POM-POM SENIOR STAGE – 8. místo – Bartková Natálie, Blahutová Tamara, Chodorovská Natálie, Darnady Vendula, Gregorová Tereza, Horáková Aneta, Kišová Vendula, Krupová Adéla, Marešová Claudia, Marková Ellen, Nyníčková Karolína, Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza, Šamajová Karolína, Škopková Tereza

POM-POM SENIOR SOLO – 16. místo – Bartková Natálie

POM-POM JUNIOR SOLO – 18. místo – Kišová Vendula, 19. místo – Osičková Kristýna

POM-POM JUNIOR SOLO – 1. místo – Pucheľová Tereza

BATON LITTLECADET STAGE – 9. místo – Farkašová Lilien, Gladišová Kristýna, Gulkásová Laura, Hajzušínová Nela Maria, Jandová Klaudie, Jelínková Sara, Tobolová Veronika, Tomková Adéla, Židková Ella

21. 5. – 22. 5. 2022 – Finále Mistrovství ČR – Chotěboř

Výsledky:

BATON SENIOR STAGE – 10. místo

BATON SENIOR MINI – 18. místo

BATON SENIOR SOLO MLADší – Chodorovská Natálie – 28. místo

BATON SENIOR SOLO MLADší – Krupová Adéla – 30. místo

10. 4. 2022 – Ostrava – kvalifikace

Výsledky:

BATON SENIOR STAGE – 1. místo

POM-POM SENIOR STAGE – 1. místo

MIX JUNIOR MINI – 1. místo

BATON SENIOR MINI – 4. místo

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 4. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

BATON SENIOR DUO-TRIO – 4. místo – Gregorová Tereza, Škopková Tereza, 5. místo – Chodorovská Natálie, Krupová Adéla

POM-POM JUNIOR DUO-TRIO – 1. místo – Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

POM-POM JUNIOR SOLO – 5. místo – Kišová Vendula, 6. místo – Osičková Kristýna, 7. místo – Pucheľová Tereza

BATON JUNIOR SOLO – 8. místo – Marková Ellen

BATON SENIOR SOLO MLADŠÍ – 9. místo – Nyníčková Karolína, 11. místo – Chodorovská Natálie, 13. místo – Krupová Adéla

POM-POM SENIOR SOLO – 10. místo – Bartková Natálie

26. 03. 2022 – Bělotínský pohár

Výsledky:

BATON LITTLECADET STAGE – 1. místo

BATON CADET STAGE – 1. místo

BATON CADET MINI – 2. místo

BATON CADET SOLO – 8. místo – Šantová Leontina, 11. místo – Pavlíková Karolína

MIX JUNIOR MINI – 1. místo

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 1. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

POM-POM JUNIOR DUO-TRIO – 1. místo – Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

POM-POM JUNIOR SOLO – 1.místo – Osičková Kristýna, 3. místo – Kišová Vendula, 5. místo – Pucheľová Tereza

BATON JUNIOR SOLO – 14. místo – Marková Ellen

BATON SENIOR STAGE – 2. místo

POM-POM SENIOR STAGE – 2. místo

BATON SENIOR MINI – 6. místo

BATON SENIOR DUO-TRIO – 4. místo – Chodorovská Natálie, Krupová Adéla, 8. místo – Gregorová Tereza, Škopková Tereza

POM-POM SENIOR SOLO – 3. místo – Bartková Natálie

BATON SENIOR SOLO MLADŠÍ – 10. místo – Chodorovská Natálie, 11. místo – Nyníčková Karolína, 15. místo – Krupová Adéla

22. 10. – 23. 10. 2021 – Mistroství světa – Praha

Výsledky:

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 4. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

POM-POM CADET SOLO – 7. místo – Kišová Vendula

MIX SENIOR MINI – 4. místo – Blahutová Tamara, Darnady Vendula, Kišová Vendula, Krupová Adéla, Marešová Claudia, Osičková Kristýna, Pucheľová Tereza

21. 10. 2021 – Světový pohár – Praha

Výsledky:

POM-POM JUNIOR SOLO – 1. místo – Pucheľová Tereza

POM-POM SENIOR SOLO – 2. místo – Bartková Natálie

BATON SENIOR SOLO MLADŠÍ – 5. místo – Chodorovská Natálie

9. 10. 2021 – MČR Ostrava

Výsledky:

BATON CADET SOLO – 10. místo – Blahutová Tamara

BATON SENIOR MINI – 12. místo – Bartková Natálie, Chodorovská Natálie, Krupová Adéla, Nyníčková Karolína, Škopková Tereza

2. 10. 2021 – MČR Praha

Výsledky:

MIX JUNIOR DUO-TRIO – 6. místo – Darnady Vendula, Osičková Kristýna

POM-POM CADET SOLO – 4. místo – Kišová Vendula

POM-POM JUNIOR SOLO – 13. místo – Pucheľová Tereza

POM-POM SENIOR SOLO – 12. místo – Bartková Natálie

POM-POM SENIOR DUO-TRIO – 8. místo – Bartková Natálie, Krupová Adéla, Pucheľová Tereza

BATON SENIOR SOLO MLADŠÍ B – 1. místo – Chodorovská Natálie

5. 9. 2021 – Bohumínské srdce

Výsledky:

SÓLO POM-POM A+B SENIORKY – Bartková – 3. místo

MINIFORMACE MIX JUNIORKY – 2. místo

DUO/TRIO MIX JUNIORKY + SENIORKY – Darnady, Osičková – 2. místo

SÓLO BATON „A“ KADETKY – Blahutová – 6. místo

SÓLO BATON „B“ JUNIORKY – Marková – 5. místo

DUO/TRIO POM-POM SENIORKY – Bartková, Krupová, Pucheľová – 4. místo

DUO/TRIO BATON „B“ KADETKY – Šantová, Mikušová – 4. místo

SÓLO BATON „A“ SENIORKY MLADŠÍ – Chodorovská – 6. místo; Nyníčková – 10. místo

SÓLO POM-POM A+B KADETKY – Kišová – 5. místo

SÓLO POM-POM A+B JUNIORKY – Pucheľová – 6. místo

DUO/TRIO BATON „A“ JUNIORKY – Jarolímková, Horáková, Šiklová – 12. místo

13. 9. 2020 – Kvalifikace MČR Ostrava

Výsledky:

BATON CADET SOLO B – Šantová Leontina – 3. místo

POM-POM CADET SOLO B – Kišová Vendula – 1. místo, Osičková Kristýna – 2. místo

POM-POM JUNIOR SOLO B – Vavrošová Veronika – 1. místo

2 BATON CADET SOLO – Horáková Aneta – 3. místo

BATON CADET DUO-TRIO – Marešová Claudia, Marková Ellen – 2. místo

BATON JUNIOR SOLO – BATON JUNIOR SOLO – Krupová Adéla – 5. místo

BATON JUNIOR DUO-TRIO – Jarolímková Daniela, Šiklová Viktorie, Vavrošová Veronika – 4. místo

MIX CADET DUO-TRIO – Blahutová Tamara, Pucheľová Tereza – 2. místo

MIX SENIOR DUO-TRIO – Bartková Natálie, Krupová Adéla – 2. místo

POM-POM CADET SOLO – Pucheľová Tereza – 1. místo

POM-POM JUNIOR SOLO – Krupová Adéla – 4. místo

POM-POM SENIOR SOLO – Bartková Natálie – 2. místo

7. 3. 2020 – Excelent cup

Výsledky:

Velká formace Little Kadetky baton – 1. místo

Sólo Kadetky „A“ pom-pom – Puchelová Tereza – 1. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Osičková Kristýna – 2. místo, Kišová Vendula – 1. místo

Velká formace Kadetky baton – 2. místo

Sólo Kadetky 2BAT – Aneta Horáková – 2. místo

Velká formace Kadetky mix – 3. místo

DUO/TRIO Juniorky „A“ baton – Šiklová Viktorie, Jarolímková Daniela – 3. místo

DUO/TRIO Kadetky „B“ baton – Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 3. místo

Sólo Kadetky „B“ baton – Šantová Leontina – 5. místo

DUO/TRIO Kadetky mix – Blahutová Tamara, Puchelová Tereza – 4. místo

29. 2. 2020- Zlatá hlučínská hvězda

Výsledky:

Duo/trio Juniorky+seniorky MIX – Bartková Natálie, Krupová Adéla – 2. místo

Velká formace Kadetky „A“ baton – 3. místo

Sólo Kadetky 2BAT – Aneta Horáková – 3. místo

Miniformace Juniorky „B“ baton – 3. místo

Sólo Seniorky pom-pom – Bartková Natálie – 3. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Osičková Kristýna – 3. místo, Kišová Vendula – 7. místo

Velká formace Little Kadetky baton – 4. místo

DUO/TRIO Kadetky „A“ baton – Marešová Claudia, Marková Elen – 4. místo

DUO/TRIO Kadetky mix – Blahutová Tamara, Puchelová Tereza – 5. místo

Sólo Juniorky „A“ pom-pom – Krupová Adéla – 6. místo

DUO/TRIO Juniorky „A“ baton – Vavrošová Veronika, Šiklová Viktorie, Jarolímková Daniela – 6. místo

DUO/TRIO Kadetky „B“ baton – Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 7. místo

Sólo Kadetky „A“ pom-pom – Puchelová Tereza – 7. místo

Sólo Kadetky „B“ pom-pom – Vavrošová Veronika – 8. místo, Halamová Johana – 10. místo

Sólo Kadetky „B“ baton – Šantová Leontina – 9. místo

Sólo Juniorky starší „A“ baton – Krupová Adéla – 14. místo

8. 2. 2020- Mikádo Karviná (sólovky)

Výsledky:

Sólo POM – senior: Bartková Natálie – 2. místo

Duo/trio MIX – senior: Bartková Natálie, Krupová Adéla – 2. místo

Sólo BAT – junior střední: Krupová Adéla – 3. místo

Sólo POM – junior mladší: Krupová Adéla – 4. místo, Vavrošová Veronika – 7.místo

Duo/trio BAT – junior – mladší: Vavrošová Veronika, Jarolímková Daniela, Šiklová Viktorie – 5. místo

Sólo POM – kadet starší: Osičková Kristýna – 7. místo

Duo/trio BAT – kadet: Vítovcová Eliška, Pešatová Kristýna – 9. místo

Sólo BAT – kadet mladší: Šantová Leontina – 10. místo